قابل توجه كليه مسئولين فني معادن

مسئولين فني معادن موظفند كه آخرين تغييرات مربوط به معادن تحت مسئوليت خود را در پايگاه اطلاعات اعضاء سايت سازمان مركزي به ادرس www.ime.org.ir (بخش اعضاء – بخش معادني كه عضو مسئوليت آنها را بر عهده دارد) وارد نمايند. لازم به ذكر است كه پرينت فرمهاي تكميل شده از مسئولين فني در هنگام تمديد قرار داد توسط دبيرخانه سازمان درخواست خواهد شد.

ضمنا تهيه و ارائه گزارش مسئول فني به سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و نيز به سازمان نظام مهندسي استان از اهم وظايف مسئولين فني بوده و به زودي طرح نظارت بر عملكرد مسئولين فني و به جهت كنترل موارد فوق الذكر اجرا خواهد شد.

2 بازتاب  به ““قابل توجه مسئولين فني معادن””

 1. لطفي گفته :

  با سلام . اگر امكانش هست لينك مستقيم صفحه مورد نظر از ادرسي كه به همين منظور در بالا ذكر شده ، قرار داده شود . ممنونم .

  • مدیر گفته :

   سلام
   در مواردي كه ورود به صفحه اختصاصي هر عضو به لحاظ امنيتي نيازمند وارد كردن كلمه عبور و رمز عبور مي باشد، امكان لينك كردن مستقيم به صفحه هر عضو وجود ندارد. لذا با توجه به اينكه لينك سايت مذكور در ستون سمت چپ سايت سازمان وجود دارد، هر عضو مي تواند پس از ورود به سايت مربوطه در صفحه اول آن سايت در بخش بانكهاي اطلاعاتي با وارد كردن شماره عضويت به عنوان كلمه عبور و شماره شناسنامه به عنوان رمز عبور وارد بخش مربوط به خود شود.

پاسخی بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>